| ciprian18 a întrebat:

Unde pot gasi un magazin serios in Bucuresti care nu importa adidasi din China? Am vazut ca pana la urma nu conteaza brandul( nike, adidas, puma, reebok etc.) ci calitatea din care au facuti si tara de provenienta. Dau puncte si fundita. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| SiLvEr1337 a răspuns:

Du-te in Class Sport sau la magazinul nike original pe Mosilorwinking

2 răspunsuri:
| costin1306 a răspuns:

Gasesti la otopeni vis a vis de Mc donalds un outlet cu adidasi super Nu mai spun de pret...

| Gripa a răspuns:

Ia-ti bre dupe net.