| IrinaAniri a întrebat:

Unde pot gasi vaselina, de aia pentru buze, ca sa iti faci propriul balsam? funda garantat

9 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

In magazinele DM

| ikram a răspuns:

Vaselina cosmetica hegron http://atshopping.ro/......search.php

| IrinaAniri explică:

Unde le gasesc? si ce firma sa fie?

| ggeorgiana28 a răspuns (pentru IrinaAniri):

Pai le poti gasi in magazinele de chimice, in farmacii sau daca nu foloseste de-alea mai naturale.parerea mea mi-am facut si eu un tratament cu de-alea luate de la chimice si in spital...eram alergica la nu stiu eu ce.mai bine foloseste de-alea naturale.(plz fuuuuunda)

| Minnie a răspuns (pentru IrinaAniri):

Http://ladysblush.blogspot.com/2010/11/im-so-happy.html

in magazinele DM! ai o poza la sticla

| Rapunzell a răspuns:

De ce nu-ti faci cu ceara si uleiuri naturale? Este mai natural si mai sanatos.

| juleees a răspuns:

La magazinele de cosmetica... farmacii sau comanda d pe net...nu te ajunge mult

| fosnet a răspuns:

La farmacie.

| mariamaria22 a răspuns:

Incearca in farmaciile care au laborator si prepara medicamente