| Corinne a întrebat:

Unde pot purta o astfel de rochie? si cum o pot accesoriza? file:///C:/Users/Administrator/Desktop/displayPhotoUser. htm

6 răspunsuri:
| Corinne explică:

Imi cer scuze :D incerc prin alta metoda;)) http://corry263.hi5.com/......otoUser.do

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Nu este bun link-ul.happy

| cristina a răspuns:

Profil restrictionat

| alice_5598 a răspuns:

Eu una nu pot sa vad deoarece profilul este restrictionat.

| madalicious a răspuns:

Din nefericire nu merge vizualizata poza, foloseste site-ul asta : www.tinypuic.com sau www.imageshack.com pentru a obtine linkul ei. si dupa aceea ne-o poti arata.

Bafta!

| ItzRivenGod a răspuns:

Tu cum iti imaginezi ca putem vedea o imagine dein calcu tau? Uploadeazo pe www.imageshack.com