| MomaieLoveGogaie a întrebat:

Unde as putea gasi mai multe imagini cu robotelul asta?
file:///C:/Users/Administrator/My%20Documents/poze%20art istice; X/7.jpg

file:///C:/Users/Administrator/My%20Documents/poze%20art istice; X/thumb2_danbo_sonata_by_marie85_d30sgff.jpg

file:///C:/Users/Administrator/My%20Documents/poze%20art istice; X/tumblr_l36f35Jjzx1qc26z2o1_500.jpg

file:///C:/Users/Administrator/Desktop/Bokeh_Heart_by_an tontang.jpg

Răspuns Câştigător
| JustInCase_1628 a răspuns:

Este Danbo robot si pe site-ul asta http://fiveprime.org/hivemind/Tags/danbo gasesti cele mai frumoase si expresive imagini cu el.
pupici

1 răspuns: