| Awwwww a întrebat:

Unde pot sa gasesc in Iasi sau Vaslui magazine unde comercializeaza ochelari de soare copie Ray-Ban sau asemanatori? Cei care au intalnit sa imi spuna exact cam la ce magazin. happy As dori sa imi iau de pe okazii.ro, dar eu am fata mai mica, iar ochelarii aia sunt mari pe fata mea, asa daca-i gasesc intr-un magazin, ii probez si imi dau seama daca sunt potriviti.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cauta si tu prin talciocuri...

| Awwwww explică (pentru KodrutZ):

Sunt foarte multe prin oras si nu pot sa merg la toate. Poate cineva a gasit, din intamplare, si ar putea spune exact in ce loc. happy

| KodrutZ a răspuns (pentru Awwwww):

Cel mai bine mergi si iti iei o pereche originali. Sau vezi si tu Polaroid fac ochelari ok si mai ieftini. Uite cum as face in locul tau - ma duc la un magazin de optica medicala unde fac si consultatii, ii rog frumos sa imi masoare capatzina, si sa imi dea o reteta cu dimensiunile necesare pentru niste rame de ochelari (de soare, de vedere, capul la fel de mare ramane). Cu reteta aia iau frumos si le scriu la elefant.ro la serviciul clienti si le dau datele si le cer niste recomandari. Elefant ii sparge pe astia fizici la preturi la ochelari de soare si chiar au marfa ok si foarte variata. Desigur ca poti cu reteta aia sa mergi si prin mall-uri sa cauti. Plus ca la centrele de optica s-ar putea sa gasesti si acolo ochelari de soare.