| Mina a întrebat:

Vreau ochelari de soare potriviti pentru fata mea! Am fata mica si imi gasesc foarte greu ochelari pe marimea mea. Intrebare pentru fetele in aceeasi situatie: de unde va achizitionati ochelarii de soare? Oare la optica gasesc si modele mai mici?

4 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Mergi la o Optica medicala (sau incearca si la mai multe) sigur vei gasi.
Sa nu-ti cumperi tot feluri de prostii de bazar, te bucuri ca sunt mai ieftini si iti strica vederea.

| Maria_1984 a răspuns:

Citeste cu atentie ce scrie aici si o sa poti sa-ti alegi perechea de ochelari perfecta
http://www.divahair.ro/......orma_fetei
In general, eu nu imi fac nici un test pentru a afla ce tip de ochelari mi se potriveste si nici nu ma documentez undeva in legatura cu acest lucru!
Pur si simplu daca vad ochelari de soare pe undeva sau plec de'acasa cu gandul sa'mi cumpar, probez mai multe perechi, si pentru ca niciodata nu ma duc singura la cumparaturi ci cu mama si matusa, se intampla ca ambele sa aiba gusturi rafinate...si sa'si dea seama de potrivirea lucrurilor la un anumit tip de fata sau par sau corp, ele imi spun care imi vine cel mai bine!
Uneori se intampla sa aleg chiar eu lucruri care chiar imi vin bine!
Bafta!

| irocku a răspuns:

Posibil a gasesti la optica daa eu am gasit si la supermarchet mai greu dar trebuie sa cauti bine succes funda te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Logic! mai discuta si tu cu pers adulte nu intreba orice copchil ametit de pe net