| ioana_5009 a întrebat:

Unde sunt haine pentru adolescenti foarte faine la moda si nu prea scumpe in bucuresti ...nu de club...pentru fiecare zi

4 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Vrei de pe net sau cum?

Daca nu, poti merge la magazinele din Unirii, la mall-uri, in IDM, miniprix, depinde si in ce zona stai:d.

| bogdanworld a răspuns:

Salut. Iti recomand cu incredere www.smallprix.ro din mai multe motive: preturi mult mai mici decat siteurile celalalte, livrare in 1 zi cu transport gratuit, produse noi aproape zilnic, produsele sunt tineresti, in pas cu moda. Am comandat si eu si sunt foarte seriosi si promti.

| Umbra_9400 a răspuns:

Casual... vrei sa zici?! ZARA (Unirii) - preturi accesibile, promo, calitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.miniprix.ro/ super haine :D