| Serena1996love a întrebat:

Urgent! Am nevoie de idei de imbracaminte pentru azi la scoala!
PS: Am 16 ani

Răspuns Câştigător
| ScumpikaTha a răspuns:

O bluza cu imprimeu floral sau alt imprimeu, cu manecile purtate pana la cot, un pulover dragut, fara model, purtat tot la fel la maneci, o fusta cu imprimeu floral as zice eu/blugi taiati, si niste balerini/pantofi cu toc micut/tenesi fara imprimeu.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Camasa alba, fusta neagra (sau pantaloni), sandale. Deci, uniforma
E scoala, nu emisiune de moda

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing Cn poarta uniforme?laughing Tie iti plac uniformele? E ceva nou sa stii! Mai fato ma ca sa raspund la intrebare nu pot sa iti spun eu cu ce sa te imbraci adica! WTF tu te imbraci cum iti spun toti prostii de pe site-ul asta!?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu imi plac uniformele, dar nu mergem la scoala ca sa facem parada modei.
Oricum, ea a intrebat si eu i-am raspuns

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok.Poate ai dreptate poate nu!happy Good Luck!

| Serena1996love explică:

Dar nu port uniforma la scoala

| MaryParis2211 a răspuns:

Sandale albe, fusta neagra, bluza alba cu ceva pe ea, taior cu manecile suflecate si geanta potrivita. pune si o fundita in par.