| antoniamorarita1989 a întrebat:

URGENT! Azi, adica fix Acum mi s-a rupt o ungjie, dl degetul mijl, si am taiato scurt, in mod normal leas taia si p celelalte dar avand in vedere ca Maine e revelionul nu pot sa am unghiile toate scurte penury ca aar fi urat. Ce pot sa fac cu cea scurta pentru a nu maii fi inestetic. FUNDAA!

5 răspunsuri:
| Pinkyx a răspuns:

Poti sa pui un pansament. daca te intreaba cineva ii spui ca te-ai taiat la degetbig grin

| ZvT a răspuns:

Crezi că i se rupe cuiva de unghia ta? Tai-o şi tu mai lungă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adauga una falsa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pui o unghie falsa. Dar sa stii ca unghiile mici nu sunt uratewinking.
Eu le am micute, patrate si date cu negru si arata adorabil. happy

| antoniamorarita1989 explică:

@zvt e un site facut pentru intrebari.deci nu mai scoate cuvinte din gura fara a le gandi happy