| Alice001 a întrebat:

Urgent! Cum scap de cearcane? Am niste " santuri " sub ochi.

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
daca nu respecti un program de odihna, incearca sa faci in asa fel incat sa te odihnesti cel putin 8 ore, daca raspecti acest program, e posibil sa fie si o boala, asa ca nu ezita sa ceri parerea medicului de familie. pune comprese din ceai de musetel/felii de cartofi/castravete.
O seara bunahappy

| Danny_Danny_Ungureanu_1970 a răspuns:

Pune pe pleoape felii de castraveti proaspeti inainte de culcare si incearca sa dormi cai mai mult... fara somnifere, please

| caiboiul a răspuns:

Culcate mai devreme cam la opt si jumatate si fond de ten daca te duci la lucruri speciale.

| Omgunstoppable a răspuns:

Fond de ten.

| bossdartheo a răspuns:

Pai, incearca sa dormi mai mult adica culcate la 9 si scoalate la nu mai putin de hai sa zicem 6 daca vrei de dimimeata sau foloseste Roll on de ochi parintii mei folosesc si la dispare cat de cat.

| carmen022c a răspuns:

Cu felii de castravete! Le pui pe ochii si stai in jur de 15 min.