| kurtcobayn a întrebat:

Urgent! Daca am parul facut cu sampon nuantator si vreau sa merg maine la piscina apa se va colora de la par?

3 răspunsuri:
| Mirunaaaa a răspuns:

Da,va colora apa, îţi va colora faţa, se ia după câteva spălări. şi fiind vorba de ştrand, tot apă e deci da, se duce.

| Hace a răspuns:

Mai mult ca sigur iti va curge samponul. Nu vei colora doar apa, te vei colora si tu happy

| printesa16 a răspuns:

Depinde cate spalari au avut loc de la aplicarea nuantatorului daca este in jur de a 3 nu iti fa grij nu va iesi nimic.