| bbyyyyyyyy a întrebat:

Deci vreau sa imi vopsesc parul cu sampon nuantator din ala laughing dar am parul saten inchis, pentru cele care ati mai folosit, se vede culoarea si pe par inchis sau nu are rost sa mai incerc?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pe par inchis nu se prea vede nimic

| JulyStorm a răspuns:

Doar daca e roscat, ciocolatiu, negru...
Blondul nu va iesi niciodata pe brunetul natural.

| iuliutzabulinutza a răspuns:

Si eu am par sate inchis si mia vopsit parul cu nuantator dar doar culoarea rosie o sa iasa mie imi iese si am incercat toate nuantele de rosu si tot timpu mi-a iesit

| Maria_Daiana_1992 a răspuns:

Culoarea parului tau nu se schimba dar la lumina puternica se vad nuantele respective.