| Arielle a întrebat:

Urgent! Fetelor, cee culoare obtin la par daca ma vopsesc rosu intens peste ciocolatiu?

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Obti o culoare care de abia se observa, nu o sa prinda peste tot locul si la radacina va fi mai pronuntata culoarea

| faramatania a răspuns:

Roșul acela intens aplicat peste ciocolatiu, nu prea are șanse să prindă grozav, și nici uniform, chiar și decolorat in prealabil.Culoarea, un gen de maro cu tentă de roșcat, și repet, nu uniform.

| мαяijüαηα a răspuns:

un roscat mai spre..inchis care o sa se observe..destul de mult ziua dar..depinde de nuanta parului tau sper cate am ajutat>.