| stanandreea39 a întrebat:

Ce culoare sa ma vopsesc? rosu sau blond?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic rosuwinking dar depinde si tie ce-ti place si tie big grin nu zic sa nu te vopsesti blond ca se spune despre blonde ca sunt proaste(ceea ce nu e adevarat deloc) dar dupa parerea mea, mie imi place mai mult roscat happy

17 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Rosu aprins.Sa ne arati transformarehee hee
Blonde "e" multe.Si in sensul figurat si mai silaughing

| marrr a răspuns:

Daca esti alba la fata fa-te roscata ca asa e vara-mea si ii sta super si cica la aia ca daca esti alba roscatu te face mai albaraised eyebrows siiigur...Si blondul nu prea e frumos pentru tenul mai inchis la culoare.Eu zic ca roscat sa te facitongue

| Malvina24 a răspuns:

Depinde de nuanta pielii tale si de asemenea si de culoarea ta naturala! Eu m-as vopsi blonda!(nu-mi plac roscatele-par artificiale)

| Ruxyana a răspuns:

Ceauwinking
depinde de culoarea ta de la fatatongue
daca esti alba sa nu te faci roscata pentru ca te face mai albatongue
daca esti inchisa la coloare fate roscata:* iar daca nu fate blondalove struck:* baftawinking

| KidoSmart a răspuns:

Rosu pentru ca stii ce se spune despre blonde pup:*

| miauu a răspuns:

Blonda si cu suvite rosii:X

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Fa experimente. fate jumate de cap blond si jumate de cap rusu... daca nu iti place mai ramane o varianta:radete in cap, noanta cheala e cea mai faina si la moda...rolling on the floor bafta!

| Яùxsi a răspuns:

SinceR?! daca ar fi dupa mine nu as alege nici`una pentru ca mie nu imi place roscatul, iar despre blonde. nici alea nu imi placwinking

| Absenta a răspuns:

Rosu clar.

| seby8873 a răspuns:

Blosubig grinbig grin... cel mai tare

| andy_3925 a răspuns:

Verde!laughing

Glumeam...depinde si ce te avantajeaza...eu cred ca un blond cu refelexe roscate ar arata frumoswinking

| evoke a răspuns:

Pai...depinde ce culoare iti sta mai binebig grin

de ex am o pr care s-a vopsit blonda si nu-i sta deloc bine pentru ca are tenul inchis...

Depinde de ten...Nu la toti le sta bine cu orice culoarebig grin

| dyanna_7195 a răspuns:

E foarte fain blond cu suvite rosii...winking
Dar in fine depinde. si de tnn...big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, rosu e f"original" big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saten! ciocolata, in fine depinde de culoarea tenului, de ochii tai, sunt mai multi factori, trebuie sa vezi cu ce culoare iti sta bine si apoi sa te vopsesti, succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond cu suvite

| YaNna a răspuns:

Blond...cu suvite rosiiwinkingtongue