| SaRiNoOtZa a întrebat:

Daca sunt bruneta si ma vopsesc rosu intens ce culoare o sa imi iasa? Parul meu este f.inchis.Multumesc frumoskiss

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Daca parul nu a fost vopsit DELOC pana acum, iti va iesi ce vrei [ asta daca folosesti o vopsea buna]. Daca parul a fost vopsit nu are rost sa incerci ca nu vei obtine nimic.

| SaRiNoOtZa explică (pentru BruneTTe):

Este prima data cand ma vopsesc:pe

6 răspunsuri:
| faaalyoana a răspuns:

Nu cred ca iti va iesi nimic.Si am intrebat pi colo si pi dincolo, sa ma decolorez sa trag o alta nuanta de vopsea peste parul meu, deoarece si eu sunt bruneta.Iti trebuie un decapaj care se face la salon, si care costa ceva banutzi.
Ai putea incerca tot la salon niste suvite rosii la care se baga fetele, atat stiu eu sigur.

| bendis92 a răspuns:

Daca vrei sa se vada ca pe cutie trebuie sa te decolorezi, daca nu o sa-ti iasa roscat mai inchiswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de oxidantul pe care-l vei folosi. 6% - inchis =doar reflexe rosii in lumina soarelui. In rest nu o sa se vada diferenta. Poate doar un luciu mai accentuat. 9%=pentru deschis, cred ca va iesi ceva nedefinit, in orice caz clar neomogena culoarea. Mai deschisa pe radacini, mai inchisa pe varfuri.

| IonutPutinica a răspuns:

O sa iasa un visiniu

| Aseona a răspuns:

Roscat, nu conteaza ce culoare are parul tau, sau poate conteaza doar un pic, daca ai par inchis culoarea va fi mai inchisa si asa si opusul) Succes!