| Meineherz a întrebat:

URGENT! Joi am facut comanda la niste tricouri personalizate, si am solicitat curierul rapid. Acesta trebuia sa ajunga azi, si nu a ajuns. Am sunat azi si a zis ca e pe drum si ca la ora 14:00 o sa fie la mine, dar numai a venit. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| Adrick a răspuns:

Mai suna inca odata, vezi ce iti spune
daca zica ca vine astepta inca olica, vezi ca depinde si de pe ce site ai comandat

| 1000bodies a răspuns:

Eu zic sa te linistesti. Fiind vreme urata afara poate merge cu viteza mai mica. ^^

| Against a răspuns:

Suna-i din nou.