| lovenudecolours a întrebat:

URGENT VA ROG

Cum sunt gelurile uv 3 in 1 de la Base One/Lila Rossa/Cupio? Sau cele de la ENS PRO/CCN/EzFlow?

Se desprind/crapa? Care sunt cele mai rezistente? Cele mai bune in functie de calitate si de pret?

Eu le am pe cele de la sina dar se crapa si se exfoliaza dupa doar cateva zile. Ce i drept nu sunt 3 in 1 si eu folosesc doar primer cu uscare la aer si apoi aplic acest gel. As vrea sa cumpar unul nou pentru ca am auzit ca oricum cele de la sina sunt proaste deci nu are rost sa cumpar un gel de aderenta si unul de sigilare. sa fie sub 50 de lei cu tot cu transport daca se poate. Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Lorena1222 a răspuns:

Din câte am văzut ( sunt pe un grup pentru legat de unghii dar nu ma ocup cu ele)Cupio, Base one și lilla Rosa sunt bune despre restul nu am văzut păreri tocmai bune mai ales depuse ccn și ezFlow.
Sper ca te a ajutat.

| lovenudecolours explică (pentru Lorena1222):

Buna! Multumesc pentru raspuns! Poti sa imi spui te rog cum se numeste grupul? Multumesc

1 răspuns: