| βέiiiβiii_7737 a întrebat:

Ce masca naturala pentru par imi recomandati pentru cresterea acestuia? Ma gandeam la uleiul de masline sau la cel de ricin..nu stiu. As vrea sa ma ajutati. FUNDA

1 răspuns:
| RckAndreea a răspuns:

Bună scumpa! Eu folosesc gălbenuş de ou şi 2-3 linguri mari de ulei de măsline si mai pun şi 3-4 picături de ulei de ricin, amestec şi îl pun în cap, stau o oră şi apoi ma spăl. Să şti că este foarte plăcut la atingere şi foarte uşor de aranjat. Poţi încerca şi cu gaz şi oţet, dacă vrei să îţi spun procedeul scrie-mi mesaj :*.