| SiMpLa a întrebat:

Urina este buna pentru cosuri, ati incercat, da roade?

Răspuns Câştigător
| Annemary_2131 a răspuns:

Poate fi miraculoasa pentru cosuri si tot nu as folosi-o.Eu iti recomand triamcinolon s.Eu folosesc de 3 zile iar fata mea e curata, total transformata. Poti folosi si zynerit eu am folosit de 4 ori cu intreruperi dar a4a oara nu a mai dat rezultate. Daca e atat de buna urina asta de ce o evacuam din corp.Organele isi iau substantele necesare din mancarea si bauturile pe care le consumam, daca urina este atat de curata si are fecte atat de benefice de ce nu ramana in corp(poate a vorbit prostia din mine, dar eu asa cred). Ciaw

11 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Urina este cel mai curat si filtrat lichid. Cei care fac yoga cei mai multi si-l beau si nu numai ei. Se spune ca daca bei urina devi mai sanatos si te umpli de energie. Specialisti nu au gasit un raspuns daca este bun sau nu sa-ti bei urina si nici sa te speli cu ea. Ca atare totul este la liberul albitru Eu nu am incercat si nu voi incerca. Dar --------------fiecare face ce vrea. Am vazut un reportaj in care oamenii beau urina unia sau altuia si nu aveau nimica Dimpotriva. Este posibil dar prefer sa am cosuri decat sa ma spal cu urina. Iar daca ai cosuri sunt nenumarate metode pentru a scaapa de cosuri. Odata cu inaintsrea in varsta vei scapa de ele sigur Pa

| Ana a răspuns:

Urina? Doamne fereste laughinglaughing

| คиค a răspuns:

http://sfaturi.eva.ro/......49655.html

Unii zic ca da, insa nu as incerca pentru nimic in lume...

| Alina. a răspuns:

Oameni buni, poti murii daca bei urina, asta daca este bauta "proaspata". E periculos... mai uitati-va pe descovery! Si pentru cosuri incearca mibazon contine antibiotic si se gaseste la farmacia veterinara. Este foarte bun pentru cosuri.

Urina se mai dupa leacuri din batrani pentru entorse.
Bafta!laughing

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, este buna eu am incercatbig grin. Incercati si voi si veti vedea ca da roade si nici nu este costisitoare. Lasati mandria de o parte. tongue

| mogaldeataaaaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar am o intrebare..Nu miroase? Cum e? La cate zile se vede ca tenul este altfel?

| danutzzz1992 a răspuns:

Nu am astfel de probleme, totusi oricat de disperat as fi nu as decurge la asa ceva! Recomand un sapun cu glicerina si sa te speli cu el dim. si seara!

| treabamea a răspuns:

Urina e baubau-ul cosurilor.
Am incercat acum 9 ani prima data dupa 3 ani de lupte cu cosurile si prea multi bani aruncati prin farmacii si folosesc si acum de cate ori se arata ceva ce nu tb pe fata.
Face minuni.
winking

| Bogdan123Bogdan a răspuns (pentru treabamea):

Da, intr-adevar, urina face minuni si pentru cosuri dar si pentru bubite, furuncule etc...probat.

| adriana1894 a răspuns:

Eu am inceput sa am probleme cu cosurile de la varsta de 13-14 ani..Am incercat tot felul de tratamente, de masti, de retete de la dermatolog.Nimic. Dar mi-a zis o prietena de-a mamei, despre ''tratamentul'' acesta cu urina.Prima oara ma busit rasul, dar cu timpul am inceput sa ma dau, pentru ca nu stiam ce sa mai fac. Acum toata lume isi doreste un ten ca al meubig grin..Succes