| Patty_8050 a întrebat:

Urmele lasate de la cosuri sau chiar cosurile se pot vindeca cu Melkfett (alifie)?

Răspuns Câştigător
| Isabellblablabla a răspuns:

Da! Crema de galbelenele nu? Si eu folosesc, in fiecare seara aplic pe urmele lasate de cosuri sau pe cosuri si chiar functioneaza.Folosesc de ceva timp( aprx 2 ani) si la mine chiar se vad rezultatele. Daca imi apare un cos aplic seara si trece in 1-2 zile :]. Iti recomand crema deoarece este foarte buna, nu este scumpa si galbenele sunt foarte recomandate pentru astfel de "chestii" :]

7 răspunsuri:
| missReckless a răspuns:

Habar n-am despre Melkfett ăsta, dar zeama de lămâie te va ajuta categoric.

| Crisu_7532 a răspuns:

Pentru pete si cosuri eu iti recomand PureActive de la Garnier http://www.google.ro/......tp?/imgres r:3, s:12&tx=28&ty=81&biw=1024&bih=378. este foarte bun impotriva petelor si cosurilor, dar pentru a avea efectele asteptate, da-te cu crema in fiecare seara inainte de culcare pe zonele predispuse la aparitia cosurilor. daca o sa-ti intre in reflex sa faci chestia asta in fiecare seara, o sa observi reale imbunatatiri.

| ღmirunikaღ a răspuns:

Eu iti dau un remediu datural:pasul 1. spalate bine pe fata si stergere cu un prosop curat pasul doi ia un cub de chata invelestel intr-o batista curata si tinel pe cos va mai desumfla locul ia un betisor de ureghi si inmoaie intr-un ulei esential de arbore de ceai (disponibil la farmaci) si tamponeaza locul cu pricina nul mai atinge

| gaby_6466 a răspuns:

Nu melkfett este o grema grasa doar pentru piele foarte uscata sund din ger si o folosesc si eu

| angelo200 a răspuns:

Ia-ti ceva de acnee de la farmacie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am folosit aceasta crema pentru vergeturi. Imi dadeam pe fiecare zi timp de cateva luni. Dupa aproape o luna vergeturile mi s-au estompat. este f buna.acum o folosesc si pentru cosuri.

| whitelily a răspuns:

Nu incerca ceva ce nu ti a recomandat un specialis.mai bine mergi intr un salon de cosmetica.bafta