| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Cum pot scapa de urmele lasate de cosuri? Funda happy

3 răspunsuri:
| cristeasofia a răspuns:

Ai nevoie de 3-4 aspirine, 3 linguri de apa si 2 linguri de miere. Aspirinele se piseaza, se adauga apa apoi cele 2 linguri de miere care trebuiesc incalzite in prealabil. Aplica masca aceasta in zona cu probleme sau pe tot tenul si las-o sa actioneze cca. 10 min, pe urma clatesti cu apa calduta. E buna si impotriva acneei cat si pentru cicatricile lasate de cosuri. Sora mea a incercat si petele au disparut. Merita sa incerci.

| Cosmiin_Cosmy_1999 a răspuns:

Si eu am o groazaaa.Ma dau cu crema NIVEA, dupa ce le strang(cele negre doar) ma dau cu spirt.Incearca sa le da-i pace, nu le mai strange z se fac altele si mai urate.Doar cele negre cu puroi le poti strange dar nu in exces. Funditahappy?