| floricicadecolt a întrebat:

V-ar deranja daca la 18 ati arata fizic (fetele, ma refer) ca la 13?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu, dar dacă eu mă simt bine în pielea mea..de ce mi-ar păsa?
Eu arăt mai matură decât sunt, asta deoarece cu 2 ani în urmă arătam mult mai mică decât eram.
Depinde de fiecare.
Dacă cele de 18 ani ar arăta ca de 13, n-ar trebui să fie judecate. Nu ele au vrut să fie așa.

| Armenianeek a răspuns:

Nu m-ar deranja, daca te referi la inaltime sau idk laughing adica nici eu nu arat de varsta mea. Oricum e frumos sa arati mai tanar decat esti de fapt, presupun

| Miakenzu a răspuns:

Stai un pic ce întrebare e asta? Adică ne intrebi ceva ce iti folosește? Orice om se dezvolta pana la 18 ani nu are cum sa rămână asa te referi la statura spune mai multe detalii

| kitty1305 a răspuns:

Pai da...adica nu poti fi luata in serios daca ai fata de copil...nu poti atrage baieti de varsta ta daca nu arati ca la 18 ani...e greu