| LalLyBoOmD a întrebat:

Intrebare pentru baieti! Voua va plac fetele mai slabe sau mai plinute (nu obeze)? Cum arata prietena ta? (ma refer la aspectul fizic)

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tu nu te-ai gândit că poate îi atragi pe băieţi nu cu fizicul tău, ci cu personalitatea?
Sau poate pari ceva mai disponibilă, iar celelalte sunt mai pretenţioase.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Prietena mea nu pot spune ca e grasa( vede raspunsul si o incurc laughing), dar nici slaba sa i se vada oasele si sa-ti fie scarba. mie cel putin imi place o fata care sa aiba si ea ceva acolo, nu doar piele si os straight face
mai spun?

| LalLyBoOmD explică (pentru Th3AbSinTh3):

Toate prietenele mele imi spun ca sunt grasa. Dar dupa mine alearga toti baietii, dupa ele, nimeni.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Oare iti sunt prietene sau spun asta in ciuda?!
inseamna ca ele sunt prea slabe si tu o persoana normala laughing
ai 3 raspunsuri pana acum si niciun baiat nu a spus ca ii plac fetele grase. inseamna ca tu nu esti grasa in ochii nostri daca baietii alearga dupa tinewinking

| Geo17 a răspuns:

Cel putin mie nu imi plac,fetele obeze,nu, deloc...Dar nici fetele 'scandura', mie imi plac cele normale, sa aiba ceva 'sunci' sa ai de ce prinde! big grin
Prietena, pentru. mine e cea mai frumoasa...E normala, si are si forme!

| Ando1dul a răspuns:

Prietena mea arata normal.nu e anorexica si nici obeza.pacat ca majoritatea fetelor din ziua de azi cred ca mai slab inseamna mai frumos

| stpu a răspuns:

Mie imi plac alea grase incat sa le poti numara suncile pe ele. Sa aiba pe corp valuri intregi de grasime. Sa le mangai si sa simti pielea aia cum se strange din cauza grasimii care le atarna.
Curul sa-l aiba mare cat sa faca o gaura in pat. Un cur plin de celulita si sa-l privesti pana cand incepi sa vomiti. Cele mai mari tate posibile, umflate cat un balon cu aer cald. Dar, stii, sa fie grasa incat s-o plimbi prin parc cu macaraua si s-o hranesti cu lopata. S-o hranesti asa cum bagau pe vremuri mecanicii carbuni in cazanul locomotivei.
Daca as gasi asa femeie... m-as insura.
Lasand gluma la o parte... Nimanui nu-i plac femeile grase. Poate sa aiba cel mai frumos suflet, nu conteaza. Nu faci sex cu sufletul, ci cu trupul.

| 1libercugetator1 a răspuns:

Normala sa fie, nu am

Răspuns utilizator avertizat
| Labyrinth a răspuns:

Nu-mi plac aşchiile şi nici sacii de grăsime happy

| Bebbe133 a răspuns:

Doamne tu gandesti inainte de a intreba ceva?
Norma ca nimeni nu vrea fete grase/plinute. Nu vor fete slabe slabe cu piciorul cat mana de subtire sau chestii. Dar cu fund si sani, fara burtica toti isi doresc. E logic, gandeste si singur/a!

| Originaly a răspuns:

Sa stii ca imi plac fetele mai slabute se misca mai bine...laughing. Iubita mea face 19 ani, si are 58 kg si e foarte corpolenta...forme,fund.NU imi plac si NU imi vor placea o fatele grase, nu au un pic de feminitate parerea mea!

| LalLyBoOmD explică (pentru Originaly):

Ai dreptate. Nici mie nu-mi place cand vad o grasa in bikini, la Mare, dar asta e. Eu nu ma consider grasa, dar nici o scandura, chiar mi se pare gretos sa fii atat de slab. Faza e ca toate fetele imi spun ca sunt grasa, chiar si prietenele, dar ele nici nu stiu ce este ala un iubit si se cred frumoase. Baietii imi spun ca sunt invidioase. Oare este adevarat?

| Originaly a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Asa ne facem si noi baietii, mai glumim dar nu de invidie ci doar sa ne mai enervam, faza cu bikini chiar am vrut sa-ti zic, dar am crezut ca poate dau in penibillaughingOricum mai bine slaba decat MACARONARAwinkingTake care!

| LalLyBoOmD explică (pentru Originaly):

laughing Deci pana la urma cred ca prietenele mele sunt doar geloase.

| Originaly a răspuns (pentru LalLyBoOmD):

Tot ce e posibilwinkingin ziua de azi fetele ...nu le inteleg. Take care!