| UnuAltu a întrebat:

Va plac baietii cu pistrui, nu multi si nici chiar vizibili brunet ochi caprui, pe contru galben deschis si nu foarte inalt big grin?

8 răspunsuri:
| pinkystyleツ a răspuns:

Adica tu?laughing mda...cred ca dahappy

Pate Fericit!:X pace.

| UnuAltu explică:

Am post la toleta si m-am gandit la intrebare si mi-am dat seama ca am facut o greseala in loc de Va plac trebuia Var place si nu sunt din timisoara, sunt din Suceava

| UnuAltu explică:

Mama da uit romana pe zi ce trece post=>Fost toleta=Toaleta

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, da pistruii sunt adorabili...d.p meu de vedere.Si eu mi-as fi dorit pistrui.Cand eram mica imi faceam pistrui cu dermatograf...imagineaza-ti ca iesau ca niste pete deoarece erau foarte mari laughing) dar eram foarte incantata de ei. Bucurate ca ai pistrui.Nu oricine are.Bafta

| OglindaOarba a răspuns:

Aaww...baietii cu pistrui sunt adorabili :X

| Iubescsaiubesc a răspuns:

Tu cumva ne intrebi daca ne place de tine?happyce m-ar amuza cu adevarat ar fi sa-ti raspunda un baiat, genu: DA! dai funda?smug...in fine,sincer? pistruii care ti' se par tie ca nu sunt vizibili,nu se vad aproape deloc, cand aduci tu aminte de ei, prietenii isi dau seama ca ii ai.PROPRIE EXPERIENTAbig grin.si,esti din tm?batting eyelashes). glmsk:*. Peace!

| CariKet a răspuns:

Depindehee hee cred ca da happy

| bibsy a răspuns:

Esti din suceava? si da, imi plac baietii cu pistrui!