| DaciaRomania a întrebat:

V-ați cumpărat deja încălțămintea de iarnă? Cum arată, ce fel?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am de anul trecut. Nu cumpăr in fiecare an.

| dullcat a răspuns:

Nu planuiesc.Nu scrie nicaieri ca trebuie sa iti cumperi in fiecare am.Cumperi o data de calitate si daca stii ce faci te tine si 5-10 ani.

| gabicoo a răspuns:

La cum se prognozează vremea pentru la iarnă cred că vom avea nevoie de cizme de cauciuc și galoși.
Eu mi-am cumpărat sandale - erau la reducere, pentru vara viitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am cumparat-o acum câțiva ani. Încălțăminte de calitate, durabilă ca să mă țină și în anii următori.