| Andreea_2629 a întrebat:

V-ati vopsit vreodata singure? de ce ar trebui sa tin cont daca mi-as vopsi singura parul?

Răspuns Câştigător
| Madalichka a răspuns:

Iti recomand cu multa caldura articolul asta:
http://centralanucleara.blogspot.com/2009/12/cum-sa-te-vopsesti.html
Mult succes si sa ne spui cum ti-a iesit culoarea :)

3 răspunsuri:
| anageorgescu a răspuns:

Buna! Nu cred ca e o idee prea buna sa te vopsesti singura, iti va fi foarte greu sa acoperi firele in spate. ti-as recomanda sa rogi o prietena sa te ajute ca sa iasa treaba bine.
Daca totusi incerci singura, ti-ar trebui doua oglinzi ca sa vezi si in spate pe unde ar trebui sa mai insisti.

| Bibu_2231 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=xOitcxFinSA
uite, asta te va ajuta mult :D incearcă să te uiţi şi vei vedea cât de uşor este.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te patezi pe corp / fata, te stergi cu otet happy.
Cand te vopsesti ar fi sa porti un hanorac vechi cu guler.
Se incepe de la radacina.