| Marian70 a întrebat:

Va mai place de Miley Cyrus acum, adica dupa transformarea ei!

5 răspunsuri:
| JustHappiness a răspuns:

O urăsc!

| Chocobunny a răspuns:

Eu o uram in perioada ei de Hannah Montana si sincer nu aveam nimic cu ea dar nici impotriva ei pana cand si-a facut schimbarea asta surprinzatoare.
De atunci ascult melodiile ei si as putea sa spun ca o admir foarte mult.
In primul rand a facut eforturi EXTRAORDINARE sa ajunga la silueta actuala si inca se chinuie din greu(pentru cineva care nu e slab de la natura sa se mentina e foaaaaarte greu).
Apoi, vocea ei e uimitoare si, desi nu imi prea convine ca scoate limba si ca apare cam dezbracata peste tot ea tot ramane una din cele mai talentate artiste la momentul de fata.
Parerea mea e ca daca nu isi facea schimbarea asta nu avea nici pe jumatate din popularitatea actuala, colaborari, chestii. In plus, personalitatea ei e super!

| Minaaa a răspuns:

Nu! Incearca doar sa atraga atentia... pacat ca o face intr-un mod negativ.

| KattyR123098 a răspuns:

Mie deloc nu-mi mai place! Inainte ami placea foarte mult, dar acum o urasc!

| Tina2001 a răspuns:

Pai nu stiu ce sa spun :* Nu cred ca ar trebui sa ne dam cu parerea, pana la urma, e viata ei si face ce vrea puppy dog eyes Daca ei ii place sa fie asa :3 problema ei. pana la urma, toti am avansat, nimeni nu mai e cum eram inainte :* copilaria s-a schimbat total puppy dog eyes Deci si ea s-a schimbat :3 Sincera sa fiu, nici mie un imi place sad tuturor cred ca ne e dor de desenele copilariei, cele de azi nici nu se compara cu cele vechi puppy dog eyes