| madymadymadymady_4899 a întrebat:

Va place Miley cyrus?

Răspuns Câştigător
| beautifulkiss a răspuns:

Buna inainte eram o mare fana a ei, dar dupa aceea a aparut videoclipul Can; t be tamed si am vazut cum incepe sa se schimbe.Acum a ajuns sa poarte haine extravagante,indecente, sa se drogheze, sa aiba piercing si cum a spus si @Candy este un exemplu prost pentru copii.Pacat de ea era o fata cuminte.Numai bine.

6 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

ca la caine lantu

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Nu prea laughing. Mi se pare prea rasfatata si fitoasawinking.
PaPa pUP

| coxx a răspuns:

Putin
e cam falsa si asta ma enerveaza
incearca sa copieze. dar nu stiu pe cine
mai naturala e selena
si ce e natural e mai frumos
nu zic si miley imi e simpatica :X

| PuFuLeTe a răspuns:

Mi-a placut dar nu mai imi placebig grin

| 30stm a răspuns:

Nu...in primul rand este un exemplu prost pentru copii,este falsa, fitoasa, se drogheaza etc...dar se imbraca superwinking[nu cand este hannah montana]

| Deeu_1723 a răspuns:

Da,numai pot, mi se fâlfâie când îi aud vocea aia HOT.