| felicia_7213 a întrebat:

Va place miley cyrus ca miley sau ca hannah?

Răspuns Câştigător
| DeeeaA a răspuns:

Mie imi place mai mult ca Miley Cyrus.
Pacat ca a luat-o pe lumea drogurilor(din cate am auzit).
Funda?

4 răspunsuri:
| Lavy a răspuns:

Pai imi place de ambele deoarece hannah montana a creat atata valva si atata celebritate ca a aparut pe haine,caiete, creioane, penare etc... Iar miley pentru ca are melodii super faine din punct de vederre al meu! big grinbine hai ca mai vb. si alta data.happy

| deea07 a răspuns:

Deloclaughing E si asta o varianta nup?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place ca si hannah pentru ca ma amuza serialul, face la fete laughing.

| madalin1008 a răspuns:

Ca miley mi se pare mai frumoasa cand e hannah nu imi place cum ii sta cu peruca aia