| anonim_4396 a întrebat:

Va place de Miley Cyrus?

14 răspunsuri:
| deea_1980 a răspuns:

N'am nimic cu ea.Adica e draguta si canta frumos.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nici n-am auzit de el. Cine-i asta, vreun actor? sau fotbalist? N-ai teme?

| Razvan a răspuns:

La fel de mult ca Gutabatting eyelashes
Concluzia iti apartinewinking

| mary a răspuns:

Imi plac unele melodii de ale ei. o admir pentru ceea ce e dar doar atat.nu sunt un fan disperat.pentru mine e doar o vedeta careia ii ascult unele melodii. pup:*

| evoke a răspuns:

Imi place cum cantalaughing

Da ca pers nu prea o suportbig grin

| anonimathebest a răspuns:

O ador! Mie imi place si ca persoana si ca artista. Daa doar de aia numele meu de utilizator e Miley.

| ☮☮☮nebuna☠chiar☠te☠iubeste☮☮☮ a răspuns:

De ce cei care intreaba de Miley sunt sub anonimat?rolling on the floor

| ☮☮☮nebuna☠chiar☠te☠iubeste☮☮☮ a răspuns:

"Raspuns anonim:
Oooooooooo iuuuuuuuuuuubesc.sunt innebunita dupa ea...chiar obsedata "->si ce te lauzi?laughing

| LoreEm a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar moarta love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pff deloc...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Oooooooooo iuuuuuuuuuuubesc.sunt innebunita dupa ea...chiar obsedata

| Madutza_9991 a răspuns:

Bine-nteles!

| darydemi a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa cu D mare o ador