| Denisa a întrebat:

Va plac blugii cu turul lasat?:X Eu una ii ador >8-

70 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi plac foarte mult...as vrea sa imi iau si eu o pereche de pantaloni si una de blugi cu turul lasat dar nu gasescsad. oricum sunt super:*love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sunt ok, in schimb nu stiu ...nu sunt foarte femininihee hee.
Eu una`, sincer nu as purta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaa! imi plaq mult de tot.eu.am 3 perechi...shy sunt super...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, imi plac fff mult atat la fete cat si la baieti... si chiar nu inlegeg ce aveti impotriva lor... cu un pantof sunt destul de eleganti si feminini :-p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da; sunt foarte draguti si arata foarte bine atat pe o fata cat si pe un baiat.moda nu inseamna doar sa te imbraci dupa tiparele clasicului, asortatului dupa cum prefera unele fete...ci trebuie sa mai iesi din banal iar o astfel de pereche de blugi inseamna nu doar stil si personalitate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. sunt prea tari love struck.si la fete si la baieti nu conteaza.eu am pantaloni.nu blugi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Marea majoritate din blugi eu is cu turul lasat.is super, is mai comszi sh t simpti super in ei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu cateva perechi...sunt super lejeri.si ma simt foarte bine in ei:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa:X am 2 pereki:X
si `ii ador:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si miie imi plac.; x
Suunt taari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau si eu un site...care sa gasesc pantaloni cu turul lasat:d.va rogbatting eyelashes. sa fie din bluglove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stii cumva de unde pot gasi niste pantaloni din fas, cu tura lasat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pot sa-i sufarlaughing)))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult am vrea 5 perechi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La fel si eu mult:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte faini superbi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dhaa ii ador

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaalove strucksunt innebunita sunt mortaliii coollll

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...sunt superbi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plk eu am si blugi si colanti rosii kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plk eu am si blugi si colanti rosii kiss
raluk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daa.love struck si la fete imi plac. am si eu 2 perechi de blugi cu turul lasat. si 4 perechi de pantaloni cu turul lasat. pantalonii mi' se par mai comozi decat blugii'.
Imi plac ff' mult si la baieti'.; x

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac la nebunie dar pantalonii nu blugi.Eu mi-am luat perechi din stafo cu tur lasat de pe saitul Hainetari.ro am patru culori mov, negru, maro si gri. ii ador.Pe cand blugi stau prea aiurea au materialul tare si nu sta frumos si cum trebuie ci sta nasol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca, cocalarii si manelistii tampiti ii urasc. Normal! Ei poarta doar blugi stramti si decolorati in care sa se vada toate formele naturiilaughing. Sunt misto rau...Am si eu dar trebuie sa t'i alegi bine ca sa nu iti stea rau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La nebunie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff; x sunt bestiali! love struck.si nu stiu unde sa gasesc waiting.sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zici ca s. a **** tot bucurestiul in pantalonii tairaised eyebrows