| Sabwy a întrebat:

Va plac ochelarii de soare? mie da...:X:X

Răspuns Câştigător
| dragosh a răspuns:

Normal ca da! Sa sti si cand sa ii porti nu ca o profa de romana de la mine, care vine cu ochelari si cand ploua si iarnalaughing. E chestie de cocalareala sa ii porti cand nu trebuie zic euwinking

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Binenteles ca da.love struckCui nu i-ar placea?big grin

| ikram a răspuns:

Sa cumparati ochelari de soare numai din magazine specializate (optici medicale), deoarece va stricati ochii de la prostiile chinezesti vandute pe strada.

| psiholoaga a răspuns:

Mie nu imi plac, dar ma dor ochii foarte tare daca nu ii port, chiar si cand e soarele slab.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, protejeaza ochii.

| redsummer a răspuns:

Da eu am facut o obsesie pentru ochelarii am o colectie de 20 de exemplare. Una din fiecare tara in care am fost.

| JackieSue a răspuns:

Da...imi dau un aer mai misterios

| inna a răspuns:

Da si mie imi plac love struck

| alle529 a răspuns:

Da imi plac ff mult chiar daca nu`i prea port imi place sa-i vad la altncv ca ii poarta si ca ii sta binelove struck

| just4fun_8801 a răspuns:

In scopul in care au fost inventati da, in scopul in care sunt utilizati azi nu

| cristi27 a răspuns:

Sant si buni sunt si f utili, mie imi plac ochelarii de soare dar nu prea port

| sorin a răspuns:

Da

| vyol3ta a răspuns:

Ii ador love struck

| biancabellaa a răspuns:

Da...

Ma fereste de soarelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da!

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Da love struck cred ca am facut o obsesie pentru eihee hee

| fashionglamgirl a răspuns:

Da, sunt buni pentru protejarea ochilorhappy