| DeeaDeiutza15 a întrebat:

Va rog ajutor!
As vrea sa imi fac coafuri noi.
Am parul pana la umeri.
Ajutor

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.lyla.ro/tunsori/
Pa, pa.

| Valentinaaarose a răspuns:

Daca ai parul pana la umeri poti sa iti faci Bob sau in scarite dar sunt cam vechi... daca vrei sa incerci ceva nou poti sa iti faci coafura la spat in V daca parul nu e fff scurt dar cred ca ti-ar sta bine si cu breton mai ales daca ai fruntea mare...happyKiss you

| andreeutzsa a răspuns:

Ai putea cel mai fain daca ai gauri in urechi sa iti prinzii paul in coada mai sus si sa lesi o suvita in partea dreapta cu niste cercei caeti plac si a vezi ca arati beton daca nu ai gauri in urechi lasi asa sa stii ca o sa arati traznet happy love struck

| andreeutzsa a răspuns:

E bine iti place? happy