| Directioner99 a întrebat:

Va rog ce inaltime are Miley Cyrus? Ca vreau sa ma tund cum avea ea parul in filmul "LOL" si vreau sa stiu daca nu sunt prea inaltma si sa-mi stea rau.Merci! Funda.

Răspuns Câştigător
| Alleexxandra a răspuns:

Buna, are cam 1, 63-1, 64... dar oricum fetelor mai inalte le sta cel mai bine cu parul lung...mie imi pare rau ca m-am tuns si il am acum pana la umeri (am 1, 70). Bafta oricum! :*

6 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

Nu inteleg ce legatura are inaltimea cu parul.ea are cam 1.65

| adelina19 a răspuns:

De ce trebuie sa te tunzi ca ea, daca tu nu ai fata ca a ei. doar de dragul de a copia pe cineva?

| Directioner99 explică (pentru adelina19):

Nu draga dar m-am saturat de parul lung si cred ca mi-ar sta bine cum avea ea parul.

| Walle1996 a răspuns:

Http://ro.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus tot ce vrei despre ea...