| bambolina07 a întrebat:

Va rog frumos am nevoie de un raspuns cat mai urgent!
Pudra acrilica+lichid acrilic se pot folosi si pe unghia naturala pentru desene? imi puteti da si alternative si cu le pot folosi! funda celui mai bun raspuns.mersi frumos :*

1 răspuns:
| camelia17 a răspuns:

Nu se poate desena cu pudra acrylica se pot face doar flori, trandafiri cu efect 3 d gen http://www.unghiifalse.net/......-din-acryl
de pictat poti picta cu vopsele acrilice
pilesti prima unghia ta cu pila 100/100
dai cu primer, apoi cu bond, gel de baza, pictezi cu vopsele acrilice ce vrei tu, si dai cu gel de luciu si gata:)