| pipluup a întrebat:

Va rog frumos, daca ati putea sa imi dati si mie niste linkuri cu poze cu niste rochii de banchet cu personajele disney. Dau funda la cel/cea care imi gaseste cele mai multe rochii.

2 răspunsuri:
| alina_8632 a răspuns:

Buna! uite aici pe site-ul asta nu sunt rochii din personajele Disney dar sunt frumoase si mult mai feminine zic eu ca sa iti alegi o rochita din desene ar insemna sa iti iei una lunga pana jos ca alea arata frumos dara trebuie sa iei in considerare si faptul ca acolo te duci sa te distrezi si deci o sa te incomodeze atunci cand vrei sa dansezi asa ca mai bine iei cv mai potrivit ca odata mergi la manchetu de a 8-a sau a 12-a asa ca asta e parerea mea:*http://www.wildfashion.ro/rochii?gclid=CMvn2MCfjLcCFcG_3godk1IAQg