| Valentiinaa a întrebat:

Va rog sa imi spuneti cate kilograme trebui sa am la varsta de 13 ani?

Răspuns Câştigător
| Dydy112 a răspuns:

La inaltimea de 1.60 si varsta de 13 ani, in jur de 45-50. happy

5 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
La 1.60 trebuie sa ai intre 40-50 de kg.

| onasis1961 a răspuns:

Dacă ne vei da şi înalţimea, ar mai uşor şi pentru noi. oricum cam acesta este stasul:
fete 13 ani-înalţime 1.50-1.65 cm.
greutate-40-55 kg.

| Foxxi a răspuns:

Nu este un anumit număr de kilograme în funcţie de vârsta pe care o are o persoană. Important e ce înălţime ai.

| CosminC86 a răspuns:

Buna! Depinde ce inaltime ai. Daca ai in jur de 1.65, dupa parerea mea ar trebui sa ai 55-60kg.

| Valentiinaa explică:

Inaltimea este de 1.60