| AlexisAlexx a întrebat:

Cate Kilograme ar trebui sa am la varsta de 13 ani?
FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

| FadetoBlack a răspuns:

Ioi, oameni bun, dacă te simți bine grasă, e extraordinar, dacă te simți bine slabă e la fel de bine. Nu înțeleg sensul întrbărilor voastre prostești. Cred că faceți ca să ieșiți în evidență. Trist...

| ValentinnaV a răspuns:

Ce inaltime ai?

| AlexisAlexx explică (pentru ValentinnaV):

1. 57

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns (pentru AlexisAlexx):

47 kgwinking... pentru inaltimea tawinking

| ValentinnaV a răspuns:

In jur de 47..Eu am aceeasi inaltime si am 16 -.-''
Nu iti face griji..mentine-te pe 45 mereu si vei fi ok :*
Oricum acum nu e nimic daca esti mai plinuta sau mai slaba..De la 16-17 in colo trebuie sa ti cont cam cate kilograme ai :3

| SkatM4 a răspuns:

Pai cam intre 47-50 cam asa ceva.