| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa`mi fac suvite si nu stiu ce culoare? cam cate/? uitati`va la poza de profil si ziceti`mi parerea voastra :mersihappy

9 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Cel mai sigur este sa vorbesti cu un hairstilist dar merge un blond cenusiu combinat cu un saten (suvite cat mai mici si suprapuse zic eu dar...)

auran
| auran a răspuns:

Niste suvite ciocolatii ar veni bine la culoarea ta naturala - nu foarte multe si de preferat subtiri.

Răspuns utilizator avertizat
| pisoias29 a răspuns:

Avand in vedere ca parul tau e inchis la culoare... daca nu ma insel esti chiar bruneta...eu as opta pentru mov sau roz :X imi place mult combinatia negru cu mov sau negru cu roz...acum depinde si de gusturile tale

| anissa a răspuns:

Roz, mov, verde, albastre nuante mai aprinse sa se vadahappy

| DeeAnna. a răspuns:

Stilul meu ar fi : suvite verzi sau albastru-verzui...happy

dar la tunsoarea ta. nu stiu.
culorile astea mai "neobisnuite" merg la o tunsoare bob sau ceva mai trasnit...happy

nu stiu ce sa zic...
sunt de acord cu daniela...happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://images.google.ro/......tp?/images
http://images.google.ro/......tp?/images
http://209. 85. 135. 132/search? q=cache:e8mHfFI3QMwJ:...clnk&gl=ro
delecteaza-te

| moesia a răspuns:

Niste suvite mai blondine si dese.

| rastafari_2977 a răspuns:

Eh mie mi plac astea mai traznite si eu mi as face albe, sau rosii aprinse dar asta daca as fii in locu tau, eu s baiat. laughing