| pryncesSs a întrebat:

[ Va rogg cititii puppy dog eyes ]Hei. Deci, duminica am dat o comanda la avon [prima mea comanda >:" ]... si am scris codurile. iar cand am ajuns la ultimul pas, unde trebuia sa scriu oficiul postal mi-am amintit ca am uitat sa trec un cod al unui parfum, asa ca m-am intors inapoi si l-am scris, apoi am dat comanda. Iar azi cand am primit-o mi-au venit 2 colete si m-am uitat pe factura online, de pe site, iar toate produsele sunt dublate straight face. Ce as putea sa fac? Am voie sa deschid ambele colete, apoi sa trimit inapoi unul din ele? avand in vedere ca intr-un colet este parfumul, iar in celalat nu [parfumul si inca un produs nu s-a dublat ]. Cum pot sa fac returr? sadcrying Dau funda celui care ma ajuta.

3 răspunsuri:
| meddy28 a răspuns:

Da poti desface coletele dupa care in 48 de ore treuie sa il returnezi.

| Arekandera a răspuns:

Poti lua legatura cu coordonatoarea ta sa-i explici situatia sau pur si simplu sa incerci sa le vinzi la bucata, ceea ce e mult mai greu.succes

| Sparkzz a răspuns:

Eu zic sa desfaci ambele cutii, vezi in care e parfumul dupa care pe cealalta poate o poti trimite inapoi, vorbeste si tu cu coordonatoarea ta.O sa te inteleaga mai ales daca zici ca esti noua happy
Succes!