| ANA_1141 a întrebat:

Hey TPU.Numele meu este ANA si sunt reprezentanta la AVON si vreau sa dau comanda prin posta online...am intrat pe site in contul meu si am scris comnanda cand vreau sa scriu adresa nu imi da voie sa scriu Oficiul Postal, pot scrie oreasul, judetul Codul Postal dar nu imi da voie Oficiul Postal. Ce trebuie sa fac sa imi de-a voie? Daca merge dau Funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CrisAvon a răspuns:

Buna!
Dupa ce ai introdus orasul si judetul trebuie sa dai click pe sageata din dreapta.
Uita-te aici : http://imageshack.us/f/16/avonw.png/

Si dupa ce ai dat click acolo trebuie sa-ti apara asa : http://img208.imageshack.us/img208/7459/avon1.png
si selectezi pur si simplu oficiul postal la care vrei sa-ti vina coletul.
Sper ca te-am ajutat si ai reusit sa plasezi comanda. Sincer nu inteleg ce fac unii coordonatori de nu isi ajuta reprezentantii...

| ANA_1141 explică (pentru CrisAvon):

Multumesc mult...

2 răspunsuri:
| gianyg a răspuns:

In dreapta ai 2 sageti albastre care te duc catre posta.romana.ro Click acolo