| theyonutzu a întrebat:

Am dat o comanda la avon insa data la care imi spune ca va ajunge coletul la oficiul postal e prea tarzie(peste 1 saptamana) si eu nu mai sunt in localitate. cum fac sa anulez comanda?

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnonimaOk a răspuns:

Vorbeste cu reprezentantul avon de la care ai facut comanda sau suna la centrul lor si spune-le ca ceri anularea comenzii si zici datele tale ce iti sunt cerute - nume, telefon, etc.
Daca nu merge ai putea ruga pe cineva - o ruda, o prietena - sa iti ia comanda si sa ti-o dea cand te intorciwinking
O alta varianta ar fi sa le lasi la posta pana revii, vorbesti eventual cu curierul si raman acolo pana te-ai intors.

Sper ca am fost de folos happy Pa pa