| diana_6879 a întrebat:

Va rogg foarte mult sa ma ajutati sa scap de bubitele mici ramase de la cosuri va rogg mult sa ma ajutrati am fruntea plina de ele si vreau sa scap cat mai rapid ajutat-ma va rogg, si va voi ajuta si eu. mersi anticipat. dau FUNDOAIE + VOT.

Răspuns Câştigător
| TheSol a răspuns:

Acelea sunt urme. happy Poti scapa de ele folosind un gel sau o masca de la Avon. de culoare verde. Comanda`ti si foloseste. Chiar functioneaza. Bafta! :*

3 răspunsuri:
| 1992 a răspuns:

Bubitele ca bubitele,trebuie sa faci in primul rand ceva impotriva cosurilor,daca nu ai gasit pana acum ceva,ia anticonceptionale, nu glumesc, verisoarmea are aceeasi problema si incepuse sa ia anticonceptionale scapase de tot de ele cand le-a intrerupt au aparut din nou happy bafta :*

| Donkey a răspuns:

Mananca-le.

| onuutza a răspuns:

O crema te poate ajuta