| diana_6879 a întrebat:

Cum sa scap de bubitele mici ramase in urma stoarcerii cosurilor si de cateva puncte negre de pe barbie arata chiar nasol va rogg mult hellp me. FUNDOAIE SI VOT

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Gasesti in farmacie multe creme intreaba farmacista cel mai bine

| Miruniky a răspuns:

Http://search.babylon.com/......ageres.php
Aici sunt diferite produse pentru. cosuri, puncte negre, purificarea tenului.Gaseste-ti produsele care ti se potrivesc problemei tale si poate te vor ajuta. Pupici si succes in distrugerea cosurilor si punctelor negre enervante.Paa!:)

| noone3239 a răspuns:

Sunt creme speciale