| iacobalin a întrebat:

Va salut
prietena mea vrea sa isi faca o operatie de marire a sanilor..aici a rezolvat..stie o persoana care se ocupa cu asta.dar vrea sa isi faca si o operatie de micsorare a nasului..cam cat ar ajunge o asemenea operatie? ea vrea sa isi "taie " din lungimea nasului si din grosimea lui.e putin lat..se poate face operatie ca sa nu mai fie lat?
rog doar raspunsuri sincere si directe cu pretul..si daca se poate face o asemenea operatii
multumesc

1 răspuns:
| afrodita3333 a răspuns:

Din ce stiu operatia la nas e in jur de 2000 euro acum depinde de la medic la medic.Presupun ca vrea sa le faca pe ambele sub aceeasi anestezie. Sfatul meu e sa nu ia in gluma asta cu operatiile estetice si sa caute cu grija doctorul.Mai bine mai scump si sa fie bine decat, sa aiba probleme si sa nu iasa esteticwinking