| anonim_4396 a întrebat:

Veau sa slabesc rapid dar fara sa ma infometez, CUM SA FAC?

7 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Scoate din alimentatie prajelile, grasimile, mezelurile, sarea(foloseste mai putina ), deasemeni painea (mai putina), untul, smantana, cascavalul, sucurile acidulate, bauturile alcoolice, dulciurile. Poti consuma carne de pui sau curcan (fara piele) fiarta sau gratar, peste (fiert sau gratar), vinete, pastari, spanac, conopida, broccoli, ciuperci, varza, salate, multe legume si fructe, sucuri naturale, lapte (iaurt)degresat cu cereale integrale, ceai verde antiadipos cu ginseng, cel putin 2 l de lichide pe zi si multa miscare.

| Roxata a răspuns:

Apuca`te de un sport. Poate fi un hobby si chiar reusesti sa si slabesti! Bafta!:*

| myam33a a răspuns:

Eu sunt la dieta de o saptamana, am slabit 4 kg pana acum si crede`ma ca fara sa te infometezi nu vei slabi niciodata si mai alea rapid! Ar putea fi ceva ce am practicat eu anul trecut, am fost la sala, in fiecare zi cate 2 ore si fara sa infometez am slabit 3 kg intr-o luna straight face Jalnic! Dar important era sa nu ma infometezhee hee De luni incep iar sala si cu dieta care o tin acum sper ca cel putin pana la pasti sa mai slabesc 15 kg! Daca vrei sa afli ceva de dieta lasa un msj! pussy:*

| Pink Panther a răspuns:

Cel mai bine slabesti prin sport, este cel mai bun de a arde caloriile, si asa acestea nu se vor pune inapoi mai repede decat le-ai arshee hee.
Succeskiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A tine o dieta nu inseamna sa te infometezi. Maninca 3 mese principale insotite de 3 gustari intre ele. paine putina, fara sosuri, salate de legume cu 1 ligura ulei de masline. Cand ti-e foame maninca putin dar nu snacasauri sau chipsuri. Multe fructe si miscare. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi un articol: Cum slabesti fara sa te infometezi http://www.wellness.ro/blog/slabire/cum-slabesti-fara-sa-te-infometezi

| Tigruta a răspuns:

Va trebui sa nu mananci seara numai 2 mere