| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare ca un barbat care se epileaza la subrat si pe piept & spate e neaparat homo? Nu ca as avea ceva cu homo, dar nu sunt unul si totusi nu-mi place sa stau paros...

Răspuns Câştigător
Anna
| Anna a răspuns:

Nu, chiar apreciez baietii care isi expileaza axila, pe piept nu m-ar deranja sa aiba ceva par(insa nu mi se pare o tendinta gay daca s-ar epila pe piept). Daca pomeneai de maini si picioare, atunci intra la banuielilaughing

13 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

E de bun simt sa te epilezi la subrat si pe piept, mai ales ca este igienic si dai dovada de respect pentru nasul celor din jurul tau. Bravo!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu... e un barbat care are grija de el. Este oricum igienic sa te epilezi subrat... E de apreciat, sincer. Cat despre piept si spate... Nu pe toate femeile le deranjeaza daca prietenul lor are par pe piept, dar daca pe tine nu te face sa te simti bine - e mai bine daca te epilezi.

| dulshe a răspuns:

Mie nu mi se pare ba chiar imi place pentru ca atunci cand vezi un barbat k ridica mana si vezi ditamai tufa de par iti vine sa figi cat colo, pa piept nu mai zic, zici ca e bunicu cu par pe piept si pe spatelaughing

Shin
| Shin a răspuns:

Daca iti expilezi axila, esti destept si "fresh" cum a spus cineva.
Daca te faci si pe piept si pe spate pentru ca esti neam paros si nu-ti place, dar iti plac fetele, iar esti destept si destul de hetero.
Daca te faci peste tot ca asa vrea creierul tau, si in continuare iti plac fetele si consideri barbatii "naspa" dpdv sexual, din nou, esti hetero, dar s-ar putea sa fii metrosexualwinking

Nu te mai lua dupa x si y. Esti homosexual atunci cand iti plac barbatii si atat!winking

Shin
| Shin a răspuns:

@Bro. Iti recomand masina de tuns parul pentru corp (body grooming). Cu lama mi se pare mai neplacut... Sunt si destul de ieftine.

Shin

| vio a răspuns:

Bravo...esti un tip care are grija de felul cum arata...

| anonim a răspuns:

Eu nu ma epilez pe piept, insa la subrat, normal, vrei sa stau cu padurea tropicala dupa mine, si mai ales ca este mai igienic.

| fryekid a răspuns:

Eu nu ma epilez dar prieteni mei o fac si nu sunt gay happy

| irynna a răspuns:

Nu este nimic ciudat in faptul ca te epilezi, nu trebuie sa fii homo pentru a face asta, din contra, este si igienic iar daca te simti ok. fa-o!

| madonica a răspuns:

Mie mi se pare ca esti igienic, curat si nici decum homo.Bravo tie pentru obiceiurile acestea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Te epilezi? Foarte bine.
Asta înseamnă că ai grijă de tine, îți place să fii curat.
Din punctul meu de vedere ești fresh nu homo.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Esti un tip curatel, nu homo! Bravo!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu la subrat am ceva asemanator cu spalatorul de surma. Dupa ce am stricat citeva lame am renuntat rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor