| AtIr a întrebat:

Sunt fete care se epileaza si pe spate si pe burta sau piept? E ceva rau in asta?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu e nimic rau in asta, daca asta face persoana respectiva sa se simta bine in legatura cu propriul corp. Intr-adevar, sunt unele persoane care au mai mult par pe corp sau par care este mai vizibil in unele zone, in special persoanele brunete. Nu mi se pare nimic gresit il a-l inlatura, daca deranjeaza.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ce sa fie rau? Daca iti cresc plete pe corp e rau.

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Mai rau de atat nu cred ca se poate.

| Lizzu a răspuns:

Daca pilozitatea de pe corp este in exces atunci e bine sa se epileze.
Daca totul tine de psihic iar in realitate parul de pe corp nu are nevoie sa fie inlaturat, atunci nu se epileaza.

Nu, nu e rau sa ai grija de tine. In schimb nu produce daune sanatatii pielii. E ceva normal si igienic sa te epilezi, mai ales fiind fata. happy

| AleXisAleXis a răspuns:

E de rau daca iti creste asa mult par.
Cum sa te epilezi pe spate? straight face

| yo547 a răspuns:

Nu,nimic rau.