| anonim_4396 a întrebat:

Vi se pare sexy sau mai degrabă vulgar acest outfit?

https://ibb.co/WpMqP5d

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Acela este un "outfit de scena", care NU se poate imbraca acasa sau la petreceri, fiindca are o singura destinatie: prezenta unui actor sau prestator pe scena, cu un outfit provocator si instigant, special pentru a atrage privirile privitorilor din audienta.

17 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Vulgar și kitsch.

| dullcat a răspuns:

Eu cred ca nu e nimic sexy cand arati sanii 90%. Cu atat mai putin ideea de banda de scotch pusa peste sfarcuri sau materialul ieftin cu bucati de plastic stralucitoare.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Vulgar 0%, sexy 30%, stupid 70%.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Trebuie să ai bustul mai mic ca să-ți permiți să porți outfituri cu sânii foarte la vedere fără să arate aiurea. Stilistul ei ar fi trebuit să știe asta. Nu mi se pare nici sexy, nici vulgar, doar puțin ridicol.

| ReddY25 a răspuns:

E urat

Răspuns utilizator avertizat
| LordCristobal a răspuns:

Nu e nici vulgar, nici sexi.
Mai degraba e de prost gust.

Răspuns utilizator avertizat
| DeMicUnCălător a răspuns:

E un outfit care nu poate fi purtat oriunde. Insă pentru locul și evenimentul potrivit. Cred că e un outfit perfect

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sexy,dar este de purtat pe șcenă, nu cred că aș purta asta dacă nu aș avea o functie care să mă facă să arat bine in ea

| 4evergentleman a răspuns:

Emite viol și pe față și pe spate și la întuneric

| ILoveBlackCats a răspuns:

CE e asta?
Ăsta nu e nici sexy, nici vulgar. E un outfit oribil, pentru pretentioase, stupid de îmi vine sa vomit. Ok, inteleg ca se poarta pe la parada modei sau chestii de genul dar in halul asta eu nu am mai văzut. Scotch pe sfarcuri? Doamne feri.

| VelicanEmilia a răspuns:

Unei persoane excentrice i se va parea "sexy". In tara noastra ar fi considerat "vulgar" si ai fi catalogata drept "femeie de moravuri ușoare". Tinuta mie imi place dar nu m-as vedea niciodata imbracata asa, fiind o persoana pudica as simti disconfort, in primul rand ca atrage prea mult atentia asupra sanilor, fiind si transparenta si-n plus eticheta care ti-e pusa de ceilalți. E frumoasa dar nu se potrivește oricui si-n orice loc, mai ales aici unde esti criticata de-a fir a păr. Doar s-o iei si s-o porți prin casa cu iubitul, probabil el va aprecia.

| Sssofia a răspuns:

Sexy? Femeia aia e practic dezbrăcată