| AdioTPU a întrebat:

Vi se pare narcisist sau o dovadă de ambiție acest motto?
https://ibb.co/YXM1j7b

Răspuns Câştigător
| IreneeDiana a răspuns:

Mie personal mi se pare o dovada de ambiție.

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Numai că nu știi ce-i aia "narcisist" - d-aia intrebi. E evident că Diana de mai sus ți-a spus cum e

| IreneeDiana a răspuns (pentru sierra1):

sad da ce ai cu mine, n-am făcut nimic big grin

| IreneeDiana a răspuns (pentru sierra1):

Eu doar am răspuns…
Pe mine acel motto ma face sa fiu mai încrezătoare in mine și mă motivează… happy. Acum diferă de la persoana la persoana…
Nu putem gândi toți la fel, și totodata nu putem privi toți lucrurile dintr-o singura perspectiva.

| sierra1 a răspuns (pentru IreneeDiana):

Mami, te-am exemplificat pozitiv

| IreneeDiana a răspuns (pentru sierra1):

blushing

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ambîț.

| Hammurabi a răspuns:

Profitor,

| ReddY25 a răspuns:

Mai degrabă narcisist,adică "să iau totul,să preiau tot, nu doar jumătate", mi se pare narcisism, te gândești doar la tine și să iei tot, clar un citat de tipul narcisismului

| RoCkKiD a răspuns:

Doar o dovada de semidoctism.